Par mums

Eiropas digitālā skola (Turpmāk – EDS) ir jauna iniciatīva, kuras mērķis ir attīstīt Latvijas iedzīvotāju digitālās prasmes.

Pēdējo gadu laikā esam guvuši neapgāžamus pierādījumus tam, ka darbs no mājām daudzās nozarēs ir ne tikai iespējams, bet mēdz būt arī efektīvāks kā darbs birojā. Tas nozīmē, ka arī pēc pandēmijas beigām attālinātais darbs kā darba organizācijas forma saglabāsies un paredzams, ka tā loma pat pieaugs.

Kādēļ ir nepieciešams mācīties digitālās prasmes?

Digitālās prasmes un svešvalodu zināšanas paver ceļu uz lielāku brīvību, palielina konkurētspēju un atalgojumu. Tagad kļūst iespējams dzīvot Latvijas mazpilsētā vai laukos un strādāt uzņēmumā Rīgā, Berlīnē, Londonā vai Sanfrancisko. Arī tad, ja neplānojat strādāt no mājām, digitālās prasmes kļūst par priekšnoteikumu, lai atrastu darbu nozarēs, kur ikdienā tiek izmantoti datori un IT sistēmas.

Digitālie rīki, programmatūra, ko protat izmantot vai digitālie projekti un sasniegumi ar ko lepojaties var noteiktās jomās kļūt svarīgāki nekā formālā izglītībā. Vai esat gatavi digitālajai transformācijai?

Kā EDS var man palīdzēt?

EDS ir jauns informatīvais un izglītojošais portāls, kas palīdzēs apzināt, apgūt un attīstīt dažādas digitālās prasmes jebkurā vecumā.

Kontaktinformācija

Ja vēlaties sazināties ar mums, rakstiet uz eds at eds.lv

EDS